אודות

יובל אלעד, מייסד ומנהל
שמי יובל אלעד, בן 39, אני חי בקיבוץ הרדוף, נשוי ואב לשלושה.
לפני 9 שנים נתוודעתי לתחום השילוש החברתי ששייך למחשבה האנתרופוסופית ועוסק בפוליטיקה, כלכלה ורוח מהיבט מדיני וארגוני.
לאור העובדה שתחום ספציפי זה, לא ניתן ללמוד בהכשרה מסודרת בארץ הקדשתי זמן ומשאבים ללימודים בחו"ל ולמחקר עצמאי שהלך והתפתח לכדי הקמת קבוצות למידה ברחבי הארץ והקמה של עמותה בשם "המשולש החברתי", שעסקה במחקר ופיתוח של הנושא.
לאורך תשע השנים האחרונות אני רואה בפיתוח הנושא ובהתאמת עקרונות השילוש לפוליטיקה הארצית ולעבודה עם ארגונים ברחבי הארץ כייעוד אישי וכמטרה עיקרית.

העיסוק שלי בנושא כולל בתוכו למידה תיאורטית רבה עם עבודה מעשית בשטח. כיום אני כבר לא פעיל בעמותת המשולש החברתי ומרכז עיסוקי הוא מחקר השילוש החברתי ויצירת כלים ניהוליים פרקטיים שמתאימים לתקופה שבה אנו חיים ולצורכי כל ארגון בנפרד.
לאורך השנים האחרונות שילבתי את המחקר העצמאי שלי בנושא תוך כדי שלקחתי על עצמי עבודות ניהול, ייעוץ והדרכה במטרה לחבר הלכה למעשה את עקרונות השילוש החברתי עם המציאות בשטח.

בשנים האחרונות אני מכהן כמזכיר קיבוץ הרדוף ויו"ר האגודה החקלאית שיתופית של הקיבוץ, כמו כן אני מייעץ ומלווה ארגונים כיועץ עצמאי.
 
את כל מה שאני יודע ונותן, רכשתי מתוך ניסיון אישי בתפקידי ניהול שונים ומתוך מחקר עצמאי מקיף ורחב שעשיתי במהלך השנים. 

את חברת "ניהול שלושת המרחבים" הקמתי לאור ריבוי הפניות ומציאת שותפים לדרך המסוגלים לתת ערך מוסף ומשלים לחוויה הארגונית אותה אני מציע לכם.
קבוצת "אלעד" מתמחה בייעוץ  וליווי ארגוני לחברות, בעלי עסקים ויזמים חבתריים ובסדנאות וימי העשרה בעלי ערך מוסף לצוותים ארגוניים.
מאז הקמתנו ועד היום העברנו ייעוץ למאות אנשי ניהול וחברות קטנות ובינוניות בתהליכים ממוקדים, קצרי טווח ואפקטיבים וגם בתהליכי ליווי ארוכים ויסודיים.
צוות יועצי החברה הם אנשי ניהול בפועל המייצעים בפיתוח תכניות חברתיות, עסקיות וציבוריות-פוליטיות.