סדנה לפיתוח אינטואיציה מערכתית

אז אם גם אתם מעוניינת לחדש למנהלים ולצייד אותם בכלי סופר רלוונטי לתקופת הקורונה, השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם טלפונית עם פרטים נוספים על הסדנה:

אני מתחייב שלא לסמס לכם פרסומות או כל חומר שיווקי מעצבן אחר.

הסדנה שתחדש אפילו למנהלים המנוסים ביותר בארגון שלכם!

אינטואיציה ניהולית היא תכונה שנהוג לייחס למנהלים יחידי סגולה בלבד, או לראות בה תחושת בטן מקרית שצריך לקחת בעירבון מוגבל. הסדנה לפיתוח אינטואיציה מערכתית מפתיעה ומגלה איך דווקא כל מנהל יכול להפוך את האינטואיציה שלו לכלי ניהולי פרקטי!

במסגרת תרגילי אבחון, שיח, הקשבה והתבוננות המנהלים הופכים את האינטואיציה שלהם לכלי עוצמתי לקבלת החלטות. 
התרגילים נערכים בזוגות, בפורמט אינטראקטיבי וחווייתי. התנסות יוצאת דופן זו מאפשרת להם להגיע במהירות לתובנות המבוססות על התמונה הארגונית הרחבה והידע שלהם.

בסיום הסדנה ישאו המנהלים בתודעה את שלושת מערכות הליבה בארגון – רעיון, ביצוע והתארגנות, וכשיחזרו למחלקות ולצוותים ויצטרכו לפתור סוגיה ניהולית מורכבת, הם יראו איך באופן מושכל האינטואיציה שלהם כאן כדי לשרת אותם להגיע להחלטה הנכונה. אינטואיציה מערכתית היא כלי סופר רלוונטי לתקופת הקורונה. בתנאים של אי וודאות קיצונית פחות מידע זמין לנו, וצריך לדעת לקבל החלטות מושכלות על בסיס מה שיש.

הסדנה מבוססת על מודל "שלושת המרחבים" - פיתוח עדכני של תפיסת עולם ארגונית רחבה ומעמיקה, שהגה הפילוסוף רודולף שטיינר במהלך מלחמת העולם הראשונה.

הסדנה מיועדת לפיתוח מנהלים וצוותים, ויכולה גם להשתלב מצוין בכנסים, ימי עיון, או כחלק מתהליך עומק של ארגון, ככלי נוסף של עבודה. הסדנה מועברת פרונטאלית או בזום, בהתאם לצורך ולמגבלות הקורונה שיוטלו במועד הסדנה.

מנהלים מספרים על הסדנה

"הסדנא מאוד מעניינת ומאפשרת להסתכל על תהליכים בארגון מזוויות נסתרות. היא גרמה לי לחשוב מחדש על תהליכים אצלי בארגון ובהנהלה."

ערן עורפת, סמנכ"ל כספים, פלקס.


"לאחרונה השתתפתי בסדנת האינטואיציה המערכתית של יובל שלמרות האתגר הצליחה לחדש לי, לחדד ולמקד את התכנים בצורה פרקטית וסוף סוף היוותה אלטרנטיבה אינטארקטיבית להרצאה פרונטלית בעולם הזום המורכב שבו אנו מנהלים כעת. ממליצה בחום."

אפרת אבן חן, סגנית מנהל אגף מוצרים ופיתוח, מנורה מבטחים.


"ההיכרות עם שלושת המרחבים לפחות לי היתה חדשה ומעניינת ובהחלט דרך הסדנא הקצרה הובנה החשיבות שלהם. 
ודבר אחד שממש האיר לי זה תרגיל ההקשבה שלדעתי כולנו "חוטאים" ולא באמת מקשיבים אחד לשני.. כאן בפעם הראשונה הקשבתי 3 דקות מלאות ולאחר מכן ידעתי לתרגם מילה במילה את מה שהצד השני אמר! בהחלט אמליץ לארגון שלי וגם לארגונים נוספים."


דודו טל, סמנכ"ל כספים, פרידנזון.


"אחרי שגיליתי את יכולות האבחון הייחודיות של יובל אלעד, ואת העולם המרתק של שלושת המרחבים, הרגשתי שמחובתי להביא את התוכן הזה לרשות סמנכ"לי הכספים, ולתת להם טעימה. יובל ויערה ביצעו סדנה מצויינת באיכותה והצליחו לחדש גם למנהלים בכירים שכבר חוו דבר או שניים."

מיכל קורן, מנכ"לית משותפת, פורום CFO.
 
נייד - 054-2120444
מייל - yuvalelad@gmail.com

סיוע בשיווק ותוכן - שחר פן